QUADY - WYPRAWY

Wyrusz z nami na niezapomnianą, pełną wrażeń i zapierającą dech w piersiach wyprawę quadami. Quady to nasza ogromna pasja, którą chcemy zarazić także Ciebie, dlatego też do organizacji naszych wypraw podchodzimy z sercem i pełnym zaangażowaniem. Naszą bazą jest Białka Tatrzańska, a nasza oferta to gwarancja solidnego sprzętu, najlepszych tras w Tatrach i doświadczonych instruktorów. Zachęcamy do kontaktu - przekonaj się, że warto skorzystać z naszej oferty!

Organizujemy niezapomniane wyprawy na quadach Yamaha Grizzly 700, 4x4 z doświadczonym przewodnikiem, który oprowadzi Was po pięknych okolicach Białki Tatrzańskiej. Trasy biegną drogami polnymi, bezdrożami, co gwarantuje wielką frajdę, bezpieczeństwo i niezapomniane przeżycia i widoki. Wyprawy prowadzą przez  lasy, łąki, trzeba pokonać zjazdy i podjazdy o różnej trudności, oraz przeprawić się przez górską rzekę Białkę (w zależności od wybranej trasy).

Organizujemy wyprawy, których ceny zaczynają się od 150 zł. Godzinna wyprawa to koszt 200 zł. w zależności od klienta można przedłużać trasę co 50 zł, co wiąże się z wydłużeniem wyprawy.

Organizujemy również IMPREZY INTEGRACYJNE dla firm i grup zorganizowanych z cateringiem, ogniskiem i innymi atrakcjami, umawianymi indywidualnie. Wszelkie informacje pod nr tel 607 756 154.

 

ZAPRASZAMY

Czas każdej wyprawy  zależy od umiejętności kierowców. W cenie jest opieka przewodnika, wypożyczenie kasku oraz gogli. Na quadach można jechać we dwie osoby.

tel:  607 756 154 lub 697 427 694

 


Quady - wyprawy | "Atrakcyjna" Białka Tatrzańska

Quady - wyprawy | "Atrakcyjna" Białka Tatrzańska Quady - wyprawy | "Atrakcyjna" Białka Tatrzańska
QUADY - WYPRAWY Wyrusz z nami na niezapomnianą, pełną wrażeń i zapierającą dech w piersiach wyprawę...

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW
Dysponujemy najlepszymi rowerami na górskie tereny, posiadamy rowery dla każdego, od najmniejszego do największego, dla...

PARASAILING

PARASAILING PARASAILING
Parasailing to najprostszy i najbezpieczniejszy sposób na przeżycie niezapomnianych wrażeń jakie dostępne są jedynie...

SPRZEDAŻ PAMIĄTEK

SPRZEDAŻ PAMIĄTEK SPRZEDAŻ PAMIĄTEK
Dysponujemy niewielkim sklepikiem pamiątek regionalnych, w którym znajdą Państwo przeróżne dzieła twórców ludowych. Warto...

Gościmy:

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości